BIEGI PRZEŁAJOWE – „TRÓJKA” Z MEDALAMI

W Parku Modrzewia odbyły się Wiosenne Indywidualne Biegi Przełajowe, które zorganizował Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w ramach Miejskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej i Gimnazjady. Czterdziestoosobowa reprezentacja Sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 wywalczyła siedem medali. Pięć z nich zdobyli uczniowie klas I-VIII, a dwa pozostałe nasi gimnazjaliści. Na wyróżnienie zasługują uczniowie:Alan  Józefowsk- złoty medal 400 m, Natan  Pawłowski złoty medal 400 m, Dorian  Tomaszkiewicz złoty medal 800 m, Jakub  Branecki srebrny medal 800 m, Dawid  Czapliński brązowy medal 400 m, Marcel Prystupa brązowy medal 800 m,Piotr Pluciński brązowy medal   800 m, Igor Wilczek 4 miejsce 400 m, Czesław Żołędziewski 4 miejsce 400 m, Borys  Duda  4 miejsce 800 m, Dawid  Józefowski 5 miejsce 400 m, Jakub  Zieliński 5 miejsce 400 m, Tymoteusz  Pryczkowski5 miejsce 800 m, Mateusz  Miałdun 6 miejsce 400 m, Dawid  Kiełek 6 miejsce 400 m, Gabriel  Łąpieś 6 miejsce 800 m Sukcesem zakończyła się też rywalizacja międzyszkolna, bowiem nasi reprezentanci klas podstawowych w kategorii chłopców wywalczyli 1 miejsce. Uczniowie klas gimnazjalnych też w kategorii chłopców zdobyli 1 miejsce, natomiast dziewczęta były drugie. GRATULACJE dla medalistów i całej reprezentacji!

Jacek Licznerski

W ocenie nauczycieli wychowania fizycznego wszyscy nasi wytypowani i obecni na zawodach reprezentanci walczyli ambitnie. Chłopcy zebrali sporą ilość punktów i po podsumowaniu miło nam poinformować, że w klasyfikacji drużynowej zajęli wspólnie z Gimnazjum nr 2 pierwsze miejsce. Dziękujemy dziewczętom i chłopcom za godne reprezentowanie Gimnazjum nr 5.