II TURNIEJ NIEPODLEGŁOŚCI W PIŁCE NOŻNEJ

Zapoczątkowane w ubiegłym roku przez Sportową Szkołę Podstawową nr 3 piłkarskie spotkanie reprezentacji szkół miejskich i z okolic Elbląga staje się tradycją. – Gromadzą nas wszystkich kolejne rocznice odzyskania przez Polskę niepodległości. Chcemy na sportowo i tradycyjnie, odśpiewując nasz narodowy hymn, cieszyć się możliwością wzrastania i rozwijania się w wolnym kraju – komentuje dyrektor „trójki” pani Hanna Szuszkiewicz.
W tym roku Turniej Niepodległości w Halowej Piłce Nożnej (rocznik 2007 i młodsi) zgromadził w hali Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego sześć zespołów. Ciekawa formuła zawodów oraz atrakcyjne nagrody były sporą motywacją dla uczestników, aby zaprezentować swoje najlepsze umiejętności.- Tak też się stało, bowiem wszystkie mecze, od fazy eliminacyjnej po finały, były zacięte i wyrównane – podkreśla dyrektor szkoły. – Jestem przekonana, że za rok będzie nas w hali MOS jeszcze więcej, a Mazurek Dąbrowskiego wybrzmi jeszcze mocniej i piękniej – kończy pani Szuszkiewicz.
Wyniki zawodów:
1 m. SSP nr 3 I w Elblągu
2 m. SP w Bruku
3 m. SSP nr 3 II w Elblągu
4 m. SP w Gronowie Górnym
5 m. SP 25 w Elblągu
6 m. Zespół Szkół Pijarskich w Elblągu.
Dziękujemy panom: Adamowi Albertowiczowi i Tomaszowi Wierciochowi za przygotowanie i przeprowadzenie turnieju. Całej społeczności szkolnej za stworzenie radosnej atmosfery na trybunach oraz godne odśpiewanie hymnu narodowego. Natomiast szczególne uśmiechy kierujemy do reprezentantów naszej szkoły za zajęcie w zawodach pierwszego i trzeciego miejsca. GRATULACJE !

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.