Mistrzostwa województwa w sztafetowych biegach przełajowych

Po zwycięstwie w zawodach miejskich i rejonowych, nasi reprezentanci (roczniki 2007 i młodsi) wzięli udział w prestiżowej imprezie sportowej – Mistrzostwach Województwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych, organizowanej przez Warmińsko-Mazurski Szkolny Związek Sportowy.
-Do Nidzicy przyjechało około osiemdziesięciu ekip z całego naszego województwa – uczniowie klas młodszych i starszych szkół podstawowych oraz szkół średnich. W „naszej” kategorii (chłopcy klas V-VI) wystartowało 16 reprezentacji. Biegacze z „trójki” od samego początku nastawieni byli na współzawodnictwo i rywalizację o jak najlepsze miejsce – relacjonuje Jacek Licznerski.
Taka motywacja i duża koncentracja przed biegiem sprawiły, że po godnej podkreślenia sportowej walce, uczniowie Sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 zajęli czwarte miejsce. Naszych uczniów do tej imprezy przygotował pan Adam Albertowicz. GRATULACJE dla wszystkich uczniów i trenera !!!
Skład zespołu chłopców: Ksawery Kościuk, Błażej Bąk, Tymon Szczygłowski, Bartosz Łabecki, Krystian Czerepski, Igor Wityczyn, Szymon Majewski, Oliwier Turulski, Dawid Kiełek, Dawid Czapliński. Klasyfikacja biegu (10 x 800m):
1. SP nr 1 Pisz
2. SP nr 2 Giżycko
3. SP nr 4 Iława
4. SSP nr 3 Elbląg  
5. SP nr 2 Iława
6. SP nr 2 Olsztyn
7. SP nr 18 Olsztyn
8. SP nr 7 Giżycko
9. SP Kurzętnik
10. SP nr 1 Nidzica
11. SP Młynary
12. SP nr 2 Pisz
13. SP nr 3 Nidzica
14. SP Tereszew
15. SP 2 Nidzica
16. SP Świętajno

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.